Jdi na obsah Jdi na menu

CERHOVICE "B" - Běštín

Domácí výhra

CERHOVICE „B“ – Běštín     6 : 2  /pol. 3 : 0/

V sobotu dne 28.3.2015 sehrálo naše Béčko druhý mistrovský zápas se soupeřem ze spodní části tabulky. Cerhovický tým byl posílen hráči z Áčka Mantlíkem, Větrovským, Balejem a Lacinou a jako celek hrál v optimální sestavě. Běštín jsme první půli pustili jen jednou na naši polovinu hřiště a trvalým tlakem,  kombinační hrou i individuálními schopnostmi hráčů vstřelili tři góly, kdy se nádherně prosadili střelci Mantlík 2x a Ječmen 1x. Druhý poločas jsme pokračovali v dobré hře, brzy přidal další dva góly Michal Mantlík a umožnil tak vystřídání všech hráčů na lavičce Cerhovic. Běštín po chybě ve středu cerhovické obrany zaznamenal čestný úspěch, další gól pak přidal po penaltě za nastřelenou ruku ve vápně Cerhovic.  Na konečných 6:2 pro Cerhovice se prosadil Vonásek. Zápas se odehrál v poklidné atmosféře, rozhodčí Bican měl minimum práce a zápas odpískal s přehledem. Za podporu děkujeme divákům, kteří se přišli na Béčko podívat, odměnou jim byl  gólově atraktivní zápas.

Sestava Cerhovic: Novák, Hnízdil, Větrovský F., Švejda /Balej/, Procházka, Kalivoda, Vonásek, Lacina, Kára, Ječmen /Spousta/, Mantlík /Frei/.