Jdi na obsah Jdi na menu

Cerhovice B - Všeradice B

CERHOVICE „B“ – Všeradice „B“     3 : 0   /pol. 1 : 0/

V sobotu dne 18.4.2015 sehrálo naše Béčko další mistrovský zápas se soupeřem ze spodní části tabulky. Cerhovický tým tentokrát nebyl posílen hráči z Áčka, důvěru dostal pouze Tomáš Balej. Všeradičtí přijeli v naprosto odlišné sestavě, než s jakou hráli vloni na podzim, později bylo zjištěno, že byli výrazně posíleni hráči z jejich Áčka, které hraje okresní soutěž. Fotbalisté obou týmu se snažili o kombinační fotbal a utkání bylo velmi vyrovnané, Všeradičtí však útočné snažení Cerhovic zastavovali za cenu mnohdy až zákeřných faulů. Přesto jsme se v závěru poločasu po pěkné kombinaci dostali do vedení 1:0, kdy se zblízka prosadil Martin Vonásek. V druhé půli byl obraz hry podobný, Všeradice neskládali zbraně, ale cerhovická mašina se rozjela a krásnou střelou Míry Káry jsme šli do vedení 2:0. Ke konci zápasu byl ve vápně faulovaný Martin Vonásek a nařízenou penaltu s přehledem proměnil diváky vyvolaný Michal Spousta. Utkání tak skončilo 3:0. Za podporu opět děkujeme divákům, kteří se přišli na Béčko podívat, odměnou jim byl zajímavý zápas se třemi góly v síti soupeře.

Sestava Cerhovic: Novák, Hnízdil, Nosky, Wild, Švejda, Procházka, Kalivoda, Vonásek, Kára, Ječmen Balej, /Spousta, Frei, Jedlička L./.